סטודיו 0304

את 0304 הקמנו בשנת 2001. תמר בחיפהשרון בתל אביבבבוקר אחד על הר־הכרמל נכנסנו לסופרמרקט ליד הבית של תמר ואמרנו לעצמנו שאנחנו רוצות לעצב את הכל – את מה שעל המדף העליון וגם את זה שמתחתיו,
וגם את זה של המסטיקים שליד הקופהזו היתה ההתחלה של הרומן המטורף שלנו עם מיתוג אריזות.

מה מבדיל אותנו מסטודיואים אחרים?
אריזותתמיד תמיד יהיו אריזותגם כשכבר לא יהיו סופרמקרטיםגם אם העולם כולו יהיה וירטואליגם אם האריזות ישנו צורה או יהיו עשויות מפיקסלים של אורתמיד תישאר העטיפה מסביב שלוחשת לנו מה יש בתוכה
אם רק נעיז לפתוח
זאת הסיבה שבעולם שלנוקודם כל נכון ואז יפהנכון זה היפה החדש.

איזה סוג של אנשים עובדים אצלנו?
המצאנו אצלנו את המונח "מעצבימות", שזה מעצבים ומעצבות מוכשרימות אבל קודם כל אנשים מדהימות אחד אחתאנחנו צוות הדוק של מעצבים גרפיים עם מגוון רחב של חוויות ורקעיםלחברי הצוות שלנו יש סט של מיומנויות המאפשרות לנו להתמודד עם כל פרויקט בביטחון ויצירתיות ובאווירה הייחודית של הסטודיו שלנו.

על אילו פרויקטים אנחנו אוהבים לעבוד?
אנחנו אוהבות את הפרויקטים שעושים שינוי ענקילפעמים זו אריזה שמדפיסים במליוני עותקים ובהמון שפות ואז מישהו שולח לנו תמונה מסופר באיזו עיירה נידחת בסוף העולםעם משהו שאנחנו עשינו.
לפעמים זה מוצר שנחטף מהמדף רק בזכות העטיפה שעשינו לובלי שום קמפיין או פרסוםהאריזה לבדה מעידה עליו שהוא נחשק והוא מדבר מהמדף וקורא לכולם.

מה אנחנו עושים בסטודיו בשביל הכיף?
טיול ציד־הטרנדים השנתי שלנושהשנה היה במרוקוייתכןכלומר יש אומריםשקנינו את כל השוק של מרקשחזרנו עם מזוודות מתפקעותמבטא מרוקאי ובוסט של צבעים חדשים.

למה שווה לעבוד אצלכם?
כי אנחנו נמצאות אצל כולם בביתתפתחו את המקרראנחנו שם עם טרה ומולרתפתחו את הארון במטבח ואנחנו שם עם הכריות והשוגיתציצו במזווה ותריחו את הבדיןתנקו את האדים במקלחתמה זה שםפינוק?

דברו איתנו עכשיו.